2018-2019 Yaz Trendleri

Kadın Moda Takı & Aksesuar 120


Bu sezon birbirinden güzel renkler yaza damga vuracak. Lavanta rengi, mavi denim kumaşları, nude tonlar, file çoraplar, transparan görüntü bu yazın harika detaylarını oluşturmaktadır.  

Lavanta Rengi

Bu yaz lavanta rengini oldukça fazla göreceğiz. Elbiselerden pantolonlara, bluzlerde eteklere kadar her parçada kendini gösterecek. Romantik ve duru bir tarz oluşturmaktadır. Özellikle elbiselerde tercih edilecek bu renk yaz ayları için vazgeçilmez olacaktır.

Dikey Çizgiler

2018-2019 yaz sezonunda dikey çizgiler geçen sezon gibi bu sezonda moda.  Çok sık gördüğümüz kalın çizgi detayları takımlarda, eteklerde, pantolon ve elbiselerde desen olarak karşımıza çıkacak. Uzun boyluların çizgi tercihleri kalın olabilir. Kısa boylular ise daha ince çizgiler tercih etmesi daha uygun olacaktır.

Transparan Detaylar

Transparan detaylar bu sezona damgasını vuracağı beli oldu.  Bu sene dünyaca ünlü modacıların abartıya kaçmadan tasarladıkları koleksiyonları göze çarpıyor. Küçük detaylarla vücut hatlarının bazı yerlerini ön plana çıkarması şıklık katıyor. Günlük hayatta sokak stilinde de kullanılmaya başlandı. Özellikle transparan dar bluzler sıkça kendini gösteriyor. Bu sezonda gardropta muhakkak olması gereken parçalar listesinde yerini aldı.

Denim Görüntüsü

Denim kumaşı bu sezzonda moda. Fakat küçük bir detay var ki o da denim kumaşının tüm parçalarda görünmesidir. Çantalar, ceketler ve jeanler  de sıkça karşılaşılacak. Tek parçalarda da kendini gösterecek. Özellikle salopet elbiselerde ve tulumlarda da göreceğiz. 

Payet Detaylar

Özel günlerden sokak stiline hızla geçiş yapmış payet detaylar bu yaz karşımıza çıkacak. Gündelik hayatta da oldukça tercih edilecekler listesinde. Maxi boy elbiselerde, eteklerde ve bluzlerde karşılaşacağız. Gecenin detayları artık gündüzün detayları olacak. Spor ayakkabılarla bile kombini mümkün. Mini payet detaylı etekler ile gündelik ayakkabı kombinleri bu yazın favorisi olacak. Her gardropta bu sezon olması gereken parçalardan biri. 

Tüy Detaylar

Kış aylarında sezona damgasını vuran tüy detaylar bu yazda görülecek. Yazlık elbiselerde tüy detayları romantik bir görünüm sağlayacak. Elbiselerde, eteklerde ve çantalarda sıkça karşımıza çıkacak. 

Çoklu Çanta Modası

Çantalar kadınların kurtarıcısıdır. Bu yaz sezonunda kadınlar oldukça rahat bir nefes alacak. Değişik ebatlardaki iki bağımsız çanta olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirine bağlayıp harika bir kombin yapabilirsiniz. İster aynı ebatlarda isterse farklı ebatlarda iki çantayı renk uyumuna göre birleştirebilirsiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com