2018 Erkek Gözlük Modelleri

Takı & Aksesuar 462

Sıcak yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan güneş gözlükleri aksesuar kullanımı konusunda erkeklerin de vazgeçemediği bir parçadır. Bu aksesuar, bizleri sadece kavurucu sıcak günlerinden korumakla kalmaz aynı zamanda stil sahibi olmamıza yardımcı olur. Nitekim birçok erkek güneş gözlüğü seçiminde gözlüğün kalitesi kadar aynı zamanda yüz hatlarına uyum ve sezonun trendlerine de dikkat ediyor. Eğer siz de bu yaz için kendinize yeni bir güneş gözlüğü almak istiyorsanız bu yazımızı okumadan alışverişe çıkmayın çünkü 2014 yaz erkek gözlük modellerinde neler trend, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Eğer elinizin altında klasik kahverengi veya siyah güneş gözlükleri varsa bunları şimdilik rafa kaldırın çünkü bu sezon bizleri rengarenk bir yaz bekliyor. Sadece kıyafetlerde değil, aynı zamanda güneş gözlüğü gibi aksesuarlarda da renkli tonlar hakim. Dolayısıyla pembe, mor, kırmızı, sarı, yeşil veya mavinin belirgin tonlarında çerçevelere sahip güneş gözlüklerine yönelebilirsiniz. Eğer bu renklere cesaret edemiyorsanız o zaman bordo veya koyu yeşil ya da koyu mavi renk tonlarını barındıran gözlük camlarından kullanabilirsiniz. Bu camlar aynı zamanda güneşin etkilerine karşı özel olarak dizayn edildiği için aynı zamanda gözlerinize ekstra koruma sağlayacaktır.

Eğer daha sade bir tarza sahipseniz o zaman pilot güneş gözlüklerinden satın alabilirsiniz. Sadeliği tercih eden beyler için bir diğer önerimiz de kemik çerçeveli gözlükler.

Sadece tarzınız için değil göz sağlığınız için de güneş gözlüğünü mutlaka kullanmalısınız.

Bir yorum

  1. Gözlük erkeği gerçekten değiştiriyor mutlaka alınmalı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com