2019 Beyaz Gömlek Kombin Önerileri

Kadın Moda 89

Beyaz gömlek her zaman hayat kurtarıcı olmuştur. İstenilen her renkte pantolonlarla uyum sağlamakta ve rahatlıkla kombin yapılabilmektedir. Yaz ya da kış gözetmeksiniz her sezonda rahatlıkla tercih edilir. Klasik bir parça olmasına rağmen en çok tercih edilen ve her kadının mutlaka dolabında olan bir kıyafettir.

Kullanım Yerleri

Günlük hayatta ve özel günlerde kombin oluşturmak bazen kadınları zorlayabilir. Böyle durumlarda kurtarıcı olarak devreye kesinlikle beyaz gömlek girer. Her çeşit pantolonla gündelik hayatta, işte ve özel yemeklerde kombin yapmak kolay olacaktır. 

Kombinler

Mom Jeans ve Beyaz Gömlek Kombini

Yırtık bir mom jeans ve salaş bir beyaz gömlek uyumlu bir kombin önerisi olacaktır. İster babet isterse topuklu ayakkabılarla o günün özel oluşuna göre tercih yapabilirsiniz. Bu kombine çapraz küçük boy bir çanta seçilirse kombin tamamlanmış olacaktır.

Midi Boy Etek ve Beyaz Gömlek Kombini

Son zamanların gözde parçalarından biri olan midi etek beyaz gömleklerle hem romantik hem de şık bir uyum sağlayacaktır. Stiletto ayakkabı ve clutch bir çanta bu kombine klasik ama bir o kadar da şık detaylar katacaktır.

Culotte Pantolon ve Beyaz Gömlek Kombini

Culotte pantolonların özelliği bol olmasıdır. Son zamanlarda oldukça popüler bir pantolondur. Alçak topuklu bir ayakkabı ve beyaz gömlekle tercih edilen bu pantolonların uyumu renklerle pekiştirilirse harika bir kombin önerisi olacaktır.

Parlak Pileli Etek ve Beyaz Gömlek

Son zamanlarda oldukça moda olan gold ve gümüş parlak renklerde  pileli eteklerin, beyaz gömlekler ile kombini gerek gündelik hayata gerekse özel günlere damgasını vuruyor. Nude tonlarda bir stiletto ve clutch çantalar da bu kombine eşlik ederse şıklık kaçınılmaz olmaktadır.

Kot Şort ve Beyaz Gömlek

Yaz aylarında en çok tercih edilen kıyafetlerden biri de kot şortlardır. Beyaz gömlekle tercih edilirse hem rahat hem de şık bir kombin olacaktır. Ayakkabı tercihi ister günlük ayakkabılar, ister babetler, isterse stilettolar olabilir. Çanta tercihi ise ya büyük boy çantalar ya da çapraz çantalar seçilebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com