2019 Denim Etek Kombinleri

Kadın Moda 108

Denimin 200 yıllık bir tarihi var. 60’larda ise moda tasarımcıları genç işçilere kot dikmeye başladı. Denim yıldırım hızıyla popüler oldu. Bu trend günümüze kadar devam etti. Artık modern dünyada gardırobu denim kumaşı olmadan hayal etmek zor. Özellikle denim etekler.

Ancak denim etekler çok sonra ortaya çıktı. Tasarımcılar kadınlar için diskolara ve partilere gitmekten keyif aldıkları düz kısa eteklerle şekillendiren efsanevi “hippi” tarzına hayat verdiler. Tasarımcılar her yıl klasikten göz kamaştırana, caddeden boheme kadar çeşitli stil ve tarzlar üretmeye başladılar.

Böyle bir çeşitlilik arasında, özellikle sürekli değişen moda koşullarında kaybolmak kolaydır. 2019 yılında kot etek moda trendlerini bilmek ister misiniz? Hangi tarzı seçmeli ve neyi birleştirmeli? Tüm sorunlarımızın cevabı bu yazıda.

Favori Mini

Bu sezon yine mini kot etekler oldukça moda. Düz, asimetrik kesimler çapraz detaylar modernliğin her yıl olduğu gibi bu yıl da favorisi. 

  • Tasarımcılar bu yıl çok katmanlı modellere, dantel astarlı eteklere dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyorlar. Orijinal fikir ve özgün tasarım memnuniyetle karşılanmaktadır. Bu tür şeyler maalesef sadece ince uzun boylu kızlar için uygundur.
  • Bu sezon muhteşem formlar ortaya çıkıyor. Moda tasarımcılarının yeni bir fikri de yamuk bir etek. Bu sezon etekleri  kadife, dantel ve fırfır detayları tamamlıyor. Kıvrımlar, vücuttaki  tüm kusurları, beldeki fazla kiloları ve aşırı belirgin kalçaları  gizleyecektir. Bu detaylar oldukça sevimli ve rahat olacaktır. 
  • Popülerliğin zirvesinde olan bir mini kot eteklerin bazı detayları çift dikiş ve ortada bulunan fermuarlardır.

Kot Etekle Kombin 

  1. Mini kot eteğin üzerine basic t-shirtler, bu senenin modası boyalı bluzler, gömlekler giyilebilir. Ayakkabı tercihi ise sırt çantası, rahat bez çantalar uygun olacaktır. Ayakkabı tercihinizi ise sneaker ve bez ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. 
  2. Uzun kollu sweatler ile mini etekler oldukça güzel bir görüntü sağlayacak. Bu sene pudra ve toprak tonları göz önünde olacak. Ayakkabı spor tercih edilebilir. Çanta ise büyük boy kol çantaları seçilebilir. 
  3. Kot etek, blazer ceket ve dolgu topuk ayakkabı güzel bir kombindir. Hem şık hem de rahat. 2018’de olduğu gibi 2019’da da kareli gri, kırmızı blazer ceketler moda olacak.  Köy eteğin üzerine giyeceğiniz bir sade t-shirt ve blazer ceket uyumu oldukça ses getirecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com