2019 Ilkbahar Yaz Sokak Trendleri

Kadın Moda 94

2019 Ilkbahar Yaz Sokak Trendleri 

Gündelik giyim konusunda  rahatlık kadınların vazgeçilmezidir.  Bu sene inanılmaz detaylarla kombinler ortaya çıkıyor. Her sene olduğu gibi bu yaz da blue jeansler ile harika sokak stilleri göz önünde olacak. Blazer ceketler, çan etekler, pileli kumaş detayları bu yaza damga vuracak. Günlük yaşamda rahatlık ve şıklığı ön planda tutuyoruz. Peki hem rahat hem şık nasıl olunacak? 

Fırfır Detayları

Bu sezon fırfır detayları oldukça göz boyayacak. Gömleklerin kollarında, düşük omuzlu bluzlerde sık sık kendini gösterecek. Mom jeans ile fırfırlı bluz kombini ile kendinizi hem dikkat çekici hem de oldukça rahat hissedeceksiniz. Ayakkabı tercihleri özellikle sneakers ve stiletto olmalıdır. Mom jeansler ile güzel bir kombin olacak. Canta tercihinde büyük boy omuz çantaları tercih edilebilir. 

Kısa Şort ve Uzun Kollu Sweatler

Kısa şort ve uzun kollu sweatler 2019 sezonunda da kendini gösteriyor. Rahatlığın ve doğallığın en gözdesi bu kombin. Mini şortların üzerine bu senenin moda rengi dikkat çekici beyaz rengi sweatler, pudra tonları ve neon renkler tercih edilebilir. Spor ayakkabılar ve bilekten ince botlar seçilebilir.

Çiçekli Elbiseler ve İnce Bol Hırka 

Bu sene çiçek detayı ön planda olacak. Country tarzını 2019 ilkbahar yaz sezonunda göreceğiz. Orta boy önü düğmeli ve çiçekli elbiseler,botlar ve bol hırkalar ile kombin yapabilirsiniz. Çanta tercihini ise sırt çantası veya uzun askılı küçük çantalar tercih edebilirsiniz. Elbisedeki desenler ne kadar çok olursa kullanılan aksesuarlar da o kadar sade olmalıdır. Bu senenin renklerinden biri olan kırmızı tonu elbiselerde sıkça karşımıza çıkacak. Gardropta muhakkak çiçekli bir kırmızı elbise bulundurulması gerekiyor.

Beyazın 50 Tonu

2019 ilkbahar yaz sezonunda beyaz tonlar kendini gösterecek. Elbiselerden eteklere, bluzlerden, pantolonlara kadar beyaz hakim olacak. Uzun beyaz bir gömlek, kemer ve rahat ayakkabılar bu dönemin kombinlerinden biri olacağı görünüyor. Beyaz pantolonlar, şık beyaz bluzler ve turuncu tonda ve toprak tonlarında stilettolar da tercih edilecek. 

PVC Çılgınlığı 

Trençkotlar kendini pvc çılgınlığına bırakıyor. 2017 ve 2018 yıllarında yeni yeni moda olan pvc bu sezon rengarenk olacak. Turuncudan kırmızıya, beyazdan neon renklere kadar çokça renkleri mevcut olacak. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com