2019 ilkbahar Yaz Trendleri

Kadın Moda 132

2019 ilkbahar Yaz Trendleri

Karlar henüz erimeden ve kış henüz geçmeden en merak edilen konulardan biri de 2019 trendlerinin ne olacağı konusu oldu. Harika ve bomba gibi 2019 ilkbahar yaz detayları şimdiden belli oldu. Londra, New York, Milano gibi modanın kalbi olan yerlerde  kendini daha şimdiden göstermektedir. Peki neler trend olacak? Hangi renkler ve detaylar bizleri bekliyor?

Bisikletçi Taytları

 

Evet yanlış duymadınız. Bu sene ilkbahar ve yaz aylarında bisikletçi taytlarını sıkça göreceksiniz. Bu yaz kadınlar 80’lerden fırlamış gibi olacak. Bisikletçi şortlarının bol t-shirtler ile blazer ceketlerle de görmek mümkün olacak. Turuncu tonları, ten rengi, neon renkler ve toprak tonlarının ağırlıklı olduğu bir döneme gireceğiz. Gerek topuklu ayakkabılar ile gerekse günlük ayakkabılar ile harika bir uyum olacak.

Yamalı Pantolonlar

Bu sene yamalı pantolonlar çok olacak. Dolapta en az bir tane yamalı bir pantolon olması şart oldu. İsterseniz etnik desenler, isterseniz jean renkleri oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Eğer almak istemiyorsanız evde kendiniz de bu tarz bir pantolon yapıp gardrobunuza koyabilirsiniz. Giyilmeyen bir pantolona kumaşlar kesip dikebilir, desenlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Maviler, beyazlar, yeşiller bu sene yine en sevilen renkler arasında. Özellikle çiçek desenlerini sıkça göreceksiniz.

KargocuPantolonları

Görüntü ve rahatlık olarak oldukça mükemmel bir pantolon seçeneklerinden biridir. Özellikle bol kesimi ve çokça cepleri rahatlıkla sınır tanımıyor. Spor ayakkabılar ve t-shirtler ile muhteşem uyum sağlıyor.  Geçen sene olduğu gibi bu sene de kamuflaj oldukça rağbet göreceği kesin. Toprak tonlarının hakim olacağı bu pantolonlar bu yaza damga vuracak.

Devasa Kurdeleler

Çantalarda, elbiselerde, kemer ve bluzlerde çokça karşılaşılacak. Özellikle ilkbahar yaz sezonunda beyaz ve krem rengi detayların oldukça fazla olduğu bir döneme olacak. Gömleklerin yakasında büyük kurdeleler Londra Moda Haftasında kendini göstermektedir. Sevimliliğin ve şıklığın bir arada olacağı yaz sezonunda kurdeleler harika bir detay olarak karşımıza çıkacak.

Rengarenk Kıyafetler

Elbiseler, t-shirtler ve bluzlerde bu sene rengarenk desenler olacak. Boya sıçratılmış izlenimi veren bu tarz bu sezona hızlı bir giriş yapacak gibi. Bazılarında sadece önünde renklendirme olacağı gibi bazı kıyafetlerin de her yerinde olacak. 2017 ve 2018 yıllarında da boyama usulü kıyafetler vardı. Ama 2019 ilkbahar yaz döneminde daha çok karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com