Deri Ceket Kombinleri

Kadın Moda 89

Deri Ceket Kombinleri

Deri ceket sezonu geldi. Her kadının gardrobunun olmazsa olmazlarından biri de deri ceketlerdir. Bu sezon yine deri ceketler oldukça moda olacak. İlkbahar aylarında deri ceket kombinlerini çokça görmek mümkün. 

Ofis Tarzı ve Deri Ceket

Tarzınızı deri ceketle kombinlediğiniz parçaların yansıtacağını unutmamak gerekir. Deri siyah kalem etek, pudra tonlarında bir bluz, siyah bir stiletto, siyah deri ceket ve clutch bir çanta harika bir kombin önerisi olacaktır. İş yerine uygun olan bu kombin hem rahat hem de şık bir tarz yaratacaktır.

Blue-Jean ve Deri Ceket

Sokak stiline en uygun parçalardan biri blue-jeanlerdir.  Casual tarzın en önemli parçalarından biridir. Siyah deri ceket, blue-jean, salaş uzun kolu basic bir bluz, günlük siyah bir ayakkabı ve siyah bir çanta ile sokak stilinizi oluşturabilirsiniz.

Uzun Elbise ve Deri Ceket

Maxi boy uçuş uçuş ilkbaharın esintilerili gösteren bir elbise ve renkli deri ceketler bu sezona damga vuracak. Günlük rahat bir ayakkabı ve seçilen ayakkabı renginde çapraz bir çanta mükemmel uyumu yakalamanıza sebep olacaktır.

Rock-Chic Tarzı ve Deri Ceket

Basic tarzı sevenlerin bir numaralı kombinlerinden biridir. Mini bir etek, zımbalı deri ceket ve basic bir t-shirt ile rock-chic tarzınızı yansıtın. Deri siyah bir clutch çanta ve spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. 

Mini Boy Dar Elbise ve Deri Ceket

Hem klasik hem şık dar bir elbise gündelik hayatta oldukça kurtarıcı olmaktadır. Her renkte mini boy elbiseyle deri ceket giyebilirsiniz. İster stiletto isterse günlük ayakkabılarla uyumu oldukça fazladır. Seçeceğiniz ayakkabıya uygun çanta tercihi yapabilirsiniz. Eğer günlük bir ayakkabı tercih ediyorsanız cotton veya deri bir sırt çantası seçebilirsiniz. 

Tütü Etek ve Deri Ceket

Bu sezonda tütü etekler oldukça moda. Özel günlerin vazgeçilmez parçalarından biri olduğu görmekteyiz. Zımbalı deri ceketlerle uyumu oldukça göz kamaştırıcı. Pembe bir tütü etek, siyah zımbalı bir deri ceket, basic bir t-shirt ve stiletto ayakkabılar ile romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Her kadının tercih edilenler listesinin ön sırasında olan tütü etekler deri ceketleriniz ile harika bir kombin olacaktır. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com