Spor Ayakkabı ve Kaban Kombin Önerileri

Takı & Aksesuar 118

Spor Ayakkabı ve Kaban Kombin Önerileri

Bu sezon moda olan spor ayakkabı ve kaban ikilisi oldukça rağbet gördü. Rahatlık ve şıklık ön planda tutuldu. Pantolon ve gömlek, mom jeans ve salaş kazaklar bu sezona damgasını vurdu. Uzun kabanlarla ve spor günlük ayakkabılarla yapılan kombinleri yaza kadar göreceğiz.

Mom Jeans Uyumu

Son dönemde oldukça popüler olan mom jeansler bu sezonda oldukça sevilerek giyilen pantolon modellerinden biri oldu. Özellikle salaş sweat-shirt ve spor ayakkabılarla tercih edilen bu modele artık uzun kabanlar eşlik etmektedir. Büyük boy bir çanta, spor ayakkabı, kaban, sweat-shirt ve mom jeans inanılmaz bir kombin olacaktır.

Siyah Pantolon Uyumu

Siyah pantolon hayat kurtarıcı olmakla birlikte asilliğin de sembolüdür. İster akşam yemeklerinde isterse günlük kombinlerde oldukça çok karşımıza çıkmaktadır. Siyah pantolon, kırçıllı siyah bir kaban, salaş beyaz bir kazak, gri spor ayakkabı ve bir omuz çantası ile güzel bir kombin elde etmiş olacaksınız. Aksesuar olarak salaş örgü bir boyunluk kombine eşlik etmiş olacaktır.

Mini Etek Uyumu

Mini etek ile uzun kabanların birleşimi her zaman en şık kombinlerden biri olmuştur. Mini eteğin üzerine uzun kaban tercih edilirse hem soğuklardan korur hem de rahat etmenizi sağlar. Genellikle çorap olarak ten rengi seçilmektedir. Kare omuz çantası, gri kaban, mini etek ve spor ayakkabı günün en şık kombinlerinden biri olacaktır.

Fötr Şapka Uyumu

Kış aylarında fötr şapka olmazsa olmazlardan. Spor ayakkabı kaban ikilisine küçük dokunuşlar yapılabilir. Özellikle kullanılan aksesuarlar oldukça önemlidir. Kadınlar ne kadar gündelik hayatta rahatlığı tercih etseler de şıklığın da bir nebze ön planda olmasını istemektedirler. Kahverengi bir fötr şapka, toprak tonlarında bir kaban, isteğe göre pantolon, clutch dikdörtgen siyah bir çanta ve koyu renklerde seçilen spor günlük ayakkabılar ile harika bir kombin olacaktır.

Kumaş Pantolon Uyumu

Kumaş pantolonlar bu sezon oldukça tercih edilen pantolonlardan biri oldu. Beli kendinden kemerli pantolonların, kaban ve spor ayakkabılarıyla uyumu oldukça tercih edilmektedir. Siyah beli kemerli bir kumaş pantolon, açık tonlarda kaban, gri bir kazak ve koyu renklerde bir spor ayakkabının uyumu oldukça mükemmel olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All rights reserved to KonuModa.Com